David Boreanaz

David Paul Boreanaz

8,2
3 324 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Boreanaz

pozdrowionka dla wszystkich, wie moze ktoś gdzie mozna znaleźć, a może ktoś dysponuje:) plakatem Davida jako Angela?? Ale chodzi mi o taki plakat co zakryje trochę ściany i wniesie klimacik...

Kate23_2

Oj klimacik by był:D:D Nie ma pojęcia gdzie dostać coś takiego, ale wiesz co?? Ja bym się ni mogła skupić, gdybym miała twarz Angela w pokoju, jeszcze w dużym rozmiarze:D

milor

Pewnie masz rację, problem ze skupieniem się miałam po każdym obejrzanym odcinku Angela, ale co tam... Trochę przyjemności się należy, co nie? :)

Kate23_2

Jasne!!:D Hm.. nie wiem możesz pokombinować u firm fotograficznych, tylko to drogi biznes:)

Kate23_2

Raczej sporo kasy by to kosztowało, a poza tym wyobrażasz sobie miny tych gości z firmy fotograficznej, gdybym poszła do nich z takim zleceniem!:) Ubaw, że hej...Chyba jestem skazana na bardziej żmudne i długotrwałe poszukiwania:(

Kate23_2

Kiedys byl plakat Davida w "Swiecie Seriali". Wiec moze jeszcze kiedys znow zamieszcza:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones