David Boreanaz

David Paul Boreanaz

8,2
3 324 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Boreanaz

Cóż, zapewne zdania są podzielone co do jednej kwestii dotyczącej tego aktora: jest przystojny, czy też nie?
hm, moim zdaniem, nawołując do postaci Angel'a z "Buffy, the Vampire slayer" oraz serialu "Angel", jestem pod niesamowitym wrażeniem. Powiem szczerze, iż nie wyobrażam sobie nikogo innego w obsadzie tejże postaci. Wiem, powtarzam zdanie innych, lecz no... nieważne.
Tak jak mężczyźni widzą coś w "Neytiri" z "Avatar'a", tak jak widzę to COŚ w David'zie. Przetłumaczając na język teraźniejszy: zakochałam się. No dobrze, nie tyle w samej postaci co w wampirze jakiego odgrywa.
Ah, jak tylko go widzę, to od razu jestem zadowolona.

Oczywiście owe "zakochałam się" jest użyte w przenośni. Faktem jest, iż znam go jedynie z monitora.

lilinette

Jest nieziemsko przystojny!

lilinette

Ja jestem w drużynie Spike'a :P Znudzili mi się dobrzy chłopcy.

platyna_2

Przystojny jest, to fakt (nie nie jestem gejem :P) ale jako aktor mnie nie przekonuje. W Bones gra przeciętnie i chociaż chemia pomiędzy Emily a nim jest niesamowita to w mojej całkowicie subiektywnej ocenie aktorsko dzieli ich przepaść. 7 ode mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones