PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106376}

Batman - Początek

Batman Begins
7,6 361 854
oceny
7,6 10 1 361854
7,3 32
oceny krytyków
Batman Początek
powrót do forum filmu Batman - Początek

Super było gdyby nagrywali nowego Batmana czyli Batman - 20 lat później , a nie cały czas tego starego .

vAkatsuki

Też bym chętnie coś takiego zobaczył. Kojarzę serial animowany chyba z FoxKids czy CartoonNetwork, nazywał się chyba Batman 2154 czy coś takiego. Może nie aż tak bardzo do przodu, ale coś osadzone w klimacie 2020 z zupełnie nowymi, autorskimi wątkami byłoby na pewno ciekawe. Może następna Batmana - jego syn albo uczeń? Nie chciałbym aby po raz kolejny powielano oklepany schemat, a trylogię Nolana uważam za genialną i w 100% trafioną w moje gusta.

Cratos

w Anime było ze Nowy Batman był uczniem tego starego batmana :) albo coś podobnego było :D

ocenił(a) film na 8
vAkatsuki

To nie było żadne anime =_=. A kreskówka nazywała się Batman Beyond/Batman of the Future a nie Batman 2154.

ocenił(a) film na 8
vAkatsuki

Jest tylko jeden batman i jest nim Bruce Wayne , Terry to dzieciak na wzór Spidermana nie mający żadnej charyzmy i charakteru

ocenił(a) film na 8
vAkatsuki

Zadziwia mnie, czemu w przypadku takich możliwości jakie daje dzisiejsza technologia - nikt jeszcze nie pokusił się o zekranizowanie tej serii. Plany co prawda były dość dawno, ale zawieszono. Jak na razie wszystkim marzy się kolejne wskrzeszanie legendy Bruce'a Wayne'a podczas gdy duet animowany Wayne (przedstawiony wg mnie w sposób wybitny!) i McGinnis mógłby coś zdziałać, tym bardziej, że nowa seria zawiera w sobie wiele ciekawych przeciwników jak choćby Blight (pol. Pomór), choć faktycznie istnieją obawy że mogłoby z tego powstać kolorowy "Spider-Man" ze względy na charakter Terry'ego, ale to chyba nikomu do głowy nie przychodzi. Miejmy nadzieję ;).

Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones