PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106376}

Batman - Początek

Batman Begins
7,6 361 694
oceny
7,6 10 1 361694
7,3 31
ocen krytyków
Batman Początek
powrót do forum filmu Batman - Początek

Mistrz

ocenił(a) film na 8

Cillian Murphy w tym filmie mistrzostwo.

bromc

Noo, ta maska do niego pasowala.

ocenił(a) film na 7
bromc

przyznam szczerze że obejrzałam ten film tylko dla niego i czekałam tylko na sceny z jego udziałem. sam film niezły choć powinnam była go w kinie obejrzeć, wtedy mogłabym go ocenić - tak to wolę nie.
a wracając do Murphy'ego - on potrafi zdominować każdy film, w którym gra. aktorem jest rewelacyjnym, choć mogę być nieobiektywna - jak dla mnie z taką twarzą to w ogóle nie musi nic robić, wystarczy że jest ;)

bromc

To jest jedna z jego najciekawszych ról. No i doskonale spełnił swoją funkcję: swoją kreakcją aktorską oraz fizjonomią wniósł strach i niepokój.

użytkownik usunięty
exhausted

Szkoda, że nie wykorzystali tego aktora wystarczająco dobrze w Batmanach Nolana. Wiadomo coś o jakimś występie Scarecrowa w TDKR?

Podobno są plotki, że jest w obsadzie, ale sądzę, że jeśli nawet postać Scarecrowa się pojawi, to pewnie tylko w takim epizodzie jak w Mrocznym Rycerzu. Z drugiej jednak strony, Nolan uwielbia Cilliana i uważa go z najlepszego aktora jego pokolenia, więc szanse są... XD

ocenił(a) film na 10
exhausted

(Możliwy Duży Spojler TDKR !!!)
Słyszałam że zagra scene w sądzie. Strach na Wróble bedzie sędzią w procesie Batmana wytoczonym przez Bane ( stąd Batman wziął się w więzieniu), może brzmi dziwnie, ale nawet znalazłam gdzieś fragment scenariusza właśnie z wyrokiem skazującym na Batsego przez Cranea. Niewiem gdzie można teraz ten fragment znaleźć, ale mam ten tekst zapisany w wordzie xD

użytkownik usunięty
bromc

Najlepiej wykreowany czarny charakter ze wszystkich batmanów.

ocenił(a) film na 8

hahahaahaha!

1-niekwestionowany mistrz joker-ledgera


2-devito-pingwin
3-joker-nicholsona
4-kobieta kot-fajfer
5-murphu-strach na wroble,

użytkownik usunięty
sanczopansa

Aktorowi grającemu szaleńca dużo latwiej sobie zaskarbić sympatie bo może "poszarżować" dzięki dużej ekspresji a rola murphiego była dużo subtelniejsza a mimo to zrobiła na mnie piorunujące wrażenie, dla mnie to nr.1

ocenił(a) film na 7
sanczopansa

w porównaniu do Nicholsona Ledger się może schować. zresztą w porównaniu do Murphy'ego też...

ocenił(a) film na 9
parapet

Żartujesz?

ocenił(a) film na 7

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones